West-Frisia

Voorbereidingen Enkhuizen al begonnen

Na een verplaatsing en een afgelasting in de laatste twee edities zijn de voorbereidingen op de Enkhuizer Oranjeronde 2027 reeds gestart.

Na het dit jaar niet verkrijgen van een vergunning ging er een streep door het evenement. Ondertussen zijn er meerdere partijen aangesloten om de editie van 2027 een succes te maken. Een eerste overleg heeft reeds plaatsgevonden.

Net zoals dit jaar de bedoeling was, is de insteek komend jaar wederom een combinatie van een loopevenement en een wielerkoers. Hoewel er nog maar heel weinig ruchtbaarheid was gegeven aan het loopevenement, stroomde de inschrijvingen binnen. “Met een loopevenement voor jong en oud, een Rabo Dikkebanden race en een afsluitende wielerprogramma denken wij een mooie combinatie in handen te hebben. Momenteel zijn er gesprekken gaande om zelfs nog een derde evenement toe te voegen.” Hiermee wordt de Oranjeronde van weleer meer en meer omgetoverd tot een Enkhuizer sportdag.