West-Frisia

NCK: De Voorspellingen

A-ploegen 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 prognose
DTS n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. 1 25 2 1 1
West-Frisia 41 38 32 27 18 20 8 19 15 5 6
wv Noord-Holland n.a. n.a. n.a. 3 1 2 2 2 4 6 7
Bataaf 5 n.a. n.a. 38 10 32 6 10 n.a. 17 25
de Amstel 16 n.a. n.a. 30 50 52 n.a. 4 10 21 9
Hrtc n.a. 22 33 36 29 49 51 39 19 24 29
Alcmaria 32 8 16 19 4 15 29 27 36 25 n.a.
Kennemerland 6 6 3 57 42 34 50 50 37 28 27
UWTC n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. 44 n.a. 37 35 50 n.a.
Greuter Volendam n.a. n.a. 56 37 47 53 n.a. DQ 38 52 n.a.
wv Amsterdam 48 56 n.a. n.a. 55 56 n.a. n.a. n.a. n.a n.a.
Ulysses 51 47 55 45 51 9 11 22 n.a. n.a 52
DOK 20 30 n.a. n.a n.a.
Monkeytown n.a 24
B-ploegen 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 prognose
Viking-Waterland n.a. 2 2 1 1
DTS n.a. 21 11 25 29
De Amstel 23 48 30 19 37 21 28 26 18 10 11
wv Noord-Holland n.a. n.a. n.a. n.a. 26 18 14 8 20 40 36
Hrtc 11 29 n.a. n.a. 50 28 18 34 21 24 32
West-Frisia 34 27 49 35 21 10 26 n.a. 42 n.a. 33
Kampioen n.a. n.a. 43 n.a. n.a
Ulysses n.a. 50 47 47 48 50 41 28 46 n.a. 39
Uwtc 23 48 30 19 31 29 n.a. n.a. 47 30 35
Bataaf n.a. n.a. 43 46 45 43 38 41 n.a. n.a. n.a
Kennemerland 9 26 31 22 30 n.a. n.a. n.a. n.a. 35 30
C-ploegen 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 prognose
wv Noord-Holland n.a. n.a. n.a. n.a. 3 1 1 2 1 1 1
Ulysses n.a. 23 21 18 21 12 n.a. 21 11 22 16
DTS n.a. 20 12 19 6
Kennemerland 26 24 17 22 26 25 n.a. 23 13 17 11
De Amstel 13 17 11 9
Hrtc 30 18 16 9 29 21 17 12 19 15 23
Alcmaria 2 1 n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. 1 n.a. 13 n.a.
West-Frisia n.a. 14 n.a.
DOK n.a. 28 25

3e tijdrit West-Frisia, 12 augustus 2015

heenweg terugweg totaal
pl naam tijd pl verschil tijd pl verschil eindtijd verschil
1 Melvin Bos 14:17,00 1 00:00 14:23,96 1 00:00 28:40,96 00:00
2 Gijs Meijer 14:18,00 2 00:01 14:36,83 3 00:13 28:54,83 00:14
3 Cees Snoek 14:23,00 3 00:06 14:34,83 2 00:11 28:57,83 00:17
4 Sven Broekaart 14:30,00 4 00:13 14:49,61 5 00:26 29:19,61 00:39
5 Tino Haakman 14:44,00 5 00:27 14:41,41 4 00:17 29:25,41 00:44
6 Tim Groot 15:27,00 7 01:10 14:53,61 6 00:30 30:20,61 01:40
7 Marcel Breg 15:40,00 11 01:23 15:04,50 7 00:41 30:44,50 02:04
8 Daniël Klein 15:27,00 7 01:10 15:25,11 9 01:01 30:52,11 02:11
9 Menno Bakker 15:40,00 11 01:23 15:14,73 8 00:51 30:54,73 02:14
10 Toine Groot 15:26,00 6 01:09 15:31,41 12 01:07 30:57,41 02:16
11 Richard Kramer 15:34,00 9 01:17 15:27,97 10 01:04 31:01,97 02:21
12 Nico Leijen 15:53,00 13 01:36 15:39,17 13 01:15 31:32,17 02:51
13 Michael Ruska 15:37,00 10 01:20 16:00,01 15 01:36 31:37,01 02:56
14 Armando van Bruggen 16:12,00 16 01:55 15:27,23 11 01:03 31:39,23 02:58
15 Rober Stroet 16:07,00 15 01:50 15:52,52 14 01:29 31:59,52 03:19
16 Jaap Dudink 16:03,00 14 01:46 16:05,16 16 01:41 32:08,16 03:27
17 Robert Werkhoven 16:15,00 17 01:58 16:07,22 17 01:43 32:22,22 03:41
18 Sjoerd Brandt 16:20,00 18 02:03 16:39,37 19 02:15 32:59,37 04:18
19 Richard Koorn 16:34,00 19 02:17 16:32,44 18 02:08 33:06,44 04:25
20 Dick Veerman 16:39,00 20 02:22 16:49,03 21 02:25 33:28,03 04:47
21 Mark Ooijevaar 17:00,00 21 02:43 16:38,90 19 02:15 33:38,90 04:58
22 Nick Lennings 17:17,00 24 03:00 16:51,44 22 02:27 34:08,44 05:27
23 Werner de Haan 17:09,00 23 02:52 17:21,40 24 02:57 34:30,40 05:49
24 Herman van Bruggen 17:31,00 26 03:14 17:14,08 23 02:50 34:45,08 06:04
25 Tessa Neefjes 17:19,00 25 03:02 17:42,86 25 03:19 35:01,86 06:21
26 Robin Schweigel 17:06,00 22 02:49 18:49,05 27 04:25 35:55,05 07:14
27 Paul Preier 18:15,00 27 03:58 18:20,64 26 03:57 36:35,64 07:55
28 Jelle Groot 19:09,00 28 04:52 19:02,34 28 04:38 38:11,34 09:30
29 Willem Jan Lichthart 20:08,00 29 05:51 20:45,26 29 06:21 40:53,26 12:12
30 Amy van der Heijden 20:59,00 30 06:42 20:51,00 30 06:27 41:50,00 13:09

1e West-Frisia tijdrit 2015

plaats naam tijd heen plaats verschil tijd terug plaats verschil eindtijd verschil
1 Jeroen Visser 12:51,00 1 00:00 15:56,79 1 00:00 28:47,79 00:00
2 Bart Mol 13:07,00 3 00:16 16:55,96 2 00:59 30:02,96 01:15
3 Tom van der Meer 12:53,00 2 00:02 17:26,42 3 01:30 30:19,42 01:32
4 Nick Molijn 13:34,00 5 00:43 17:34,82 4 01:38 31:08,82 02:21
5 Toine Groot 13:28,00 4 00:37 17:44,75 5 01:48 31:12,75 02:25
6 Richard Kramer 13:35,00 6 00:44 17:50,81 6 01:54 31:25,81 02:38
7 Tim Groot 13:43,00 7 00:52 18:09,11 8 02:12 31:52,11 03:04
8 Jaap Dudink 13:46,00 8 00:55 18:29,06 11 02:32 32:15,06 03:27
9 Daniel Kleijn 13:57,00 9 01:06 18:28,65 10 02:32 32:25,65 03:38
10 Anne Kuilboer 14:20,00 12 01:29 18:08,84 7 02:12 32:28,84 03:41
11 Egbert van Wezenbeek 14:04,00 11 01:13 18:25,60 9 02:29 32:29,60 03:42
12 Nico Leijen 13:59,00 10 01:08 19:07,33 13 03:11 33:06,33 04:19
13 Ruud Appelman 14:34,00 13 01:43 18:49,18 12 02:52 33:23,18 04:35
14 Kasimir den Hertog 14:50,00 15 01:59 19:34,96 15 03:38 34:24,96 05:37
15 Mark Ooijevaar 14:48,00 14 01:57 19:56,37 16 04:00 34:44,37 05:57
16 Nina Buysman 15:49,00 20 02:58 19:23,31 14 03:27 35:12,31 06:25
17 Mike Hooiveld 15:13,00 17 02:22 20:02,42 17 04:06 35:15,42 06:28
18 Nick Lennings 15:01,00 16 02:10 20:32,51 18 04:36 35:33,51 06:46
19 Tessa Neefjes 15:21,00 18 02:30 21:37,12 20 05:40 36:58,12 08:10
20 Paul Prijer 16:02,00 21 03:11 21:17,92 19 05:21 37:19,92 08:32
21 Robin Schweigl 15:44,00 19 02:53 21:59,90 21 06:03 37:43,90 08:56
22 Jelle Groot 16:31,00 22 03:40 23:16,03 22 07:19 39:47,03 10:59
23 Willem Jan Lichthart 17:54,00 23 05:03 23:31,69 23 07:35 41:25,69 12:38
24 Amy van der Heijden 19:08,00 24 06:17 25:51,80 24 09:55 44:59,80 16:12

NCK voorspelling 2013

A-ploegen
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
prognose
wv Noord-Holland
n.a.
n.a.
n.a.
3
1
2
2
2
2
de Amstel
16
n.a.
n.a.
30
50
52
n.a.
4
4
Bataaf
5
n.a.
n.a.
38
10
32
6
10
n.a.
West-Frisia
41
38
32
27
18
20
8
19
14
Ulysses
51
47
55
45
51
9
11
22
19
DTS
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
1
25
1
Alcmaria
32
8
16
19
4
15
29
27
24
DOK
20
30
n.a.
UWTC
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
44
n.a.
37
37
Hrtc
n.a.
22
33
36
29
49
51
39
11
Kennemerland
6
6
3
57
42
34
50
50
47
Greuter Volendam
n.a.
n.a.
56
37
47
53
n.a.
DQ
43
wv Amsterdam
48
56
n.a.
n.a.
55
56
n.a.
n.a.
n.a.
 
B-ploegen
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
prognose
Viking-Waterland
n.a.
2
1
wv Noord-Holland
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
26
18
14
8
13
DTS
n.a.
21
9
De Amstel
23
48
30
19
37
21
28
26
27
Ulysses
n.a.
50
47
47
48
50
41
28
43
Hrtc
11
29
n.a.
n.a.
50
28
18
34
28
Bataaf
n.a.
n.a.
43
46
45
43
38
41
25
Sinnigebouw
n.a.
5
8
3
7
5
1
n.a.
n.a.
West-Frisia
34
27
49
35
21
10
26
n.a.
44
Uwtc
23
48
30
19
31
29
n.a.
n.a.
42
Kennemerland
9
26
31
22
30
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
Kampioen
n.a.
n.a.
45
 
C-ploegen
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
prognose
Alcmaria
2
1
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
1
2
wv Noord-Holland
n.a.
n.a.
n.a.
n.a.
3
1
1
2
1
Hrtc
30
18
16
9
29
21
17
12
15
De Amstel
13
9
DTS
n.a.
20
12
Ulysses
n.a.
23
21
18
21
12
n.a.
21
16
Kennemerland
26
24
17
22
26
25
n.a.
23
19

3e West-Frisia tijdrit

   
heenweg
terugweg
totaal
plaats naam
tijd
pl
verschil
tijd
pl
verschil
eindtijd
verschil
1 Cees Snoek
14:01
1
00:00
15:41
2
00:25
0:29:41,95
00:00
2 Tino Haakman
14:31
4
00:30
15:16
1
00:00
0:29:46,59
00:05
3 Laurens Snoek
14:02
2
00:01
16:08
5
00:52
0:30:10,07
00:28
4 Toine Groot
14:43
5
00:42
16:00
4
00:44
0:30:42,56
01:01
5 Michael Ruska
15:09
11
01:08
15:51
3
00:36
0:31:00,09
01:18
6 Sander van Lith
14:54
8
00:53
16:16
7
01:01
0:31:10,20
01:28
7 Robert-Jan Mol
14:43
5
00:42
16:28
9
01:13
0:31:11,49
01:30
8 Nico Leijen
14:54
8
00:53
16:27
8
01:11
0:31:21,00
01:39
9 Marcel Breg
14:49
7
00:48
16:41
10
01:25
0:31:29,99
01:48
10 Egbert van Wezenbeek
15:38
14
01:37
16:10
6
00:55
0:31:48,35
02:06
11 Rober Stroet
15:03
10
01:02
17:14
12
01:58
0:32:16,88
02:35
12 Richard Kramer
15:31
13
01:30
16:57
11
01:41
0:32:27,70
02:46
13 Anne Kuilboer
15:44
16
01:43
17:17
14
02:02
0:33:01,35
03:19
14 Nico Kes
15:51
17
01:50
17:15
13
02:00
0:33:06,18
03:24
15 Roy Lennings
15:41
15
01:40
17:30
16
02:15
0:33:11,46
03:30
16 Jesse Vriend
16:02
18
02:01
17:26
15
02:10
0:33:28,08
03:46
17 Kasimir den Hertog
16:02
18
02:01
17:31
17
02:15
0:33:33,06
03:51
18 Dick Veerman
15:18
12
01:17
18:47
20
03:32
0:34:05,40
04:23
19 Jacco Hooiveld
16:41
21
02:40
17:39
18
02:24
0:34:20,45
04:38
20 Richard Degeling
16:07
20
02:06
18:43
19
03:28
0:34:50,34
05:08
21 Armando van Bruggen
17:07
24
03:06
18:47
21
03:32
0:35:54,49
06:13
22 Ruud van Stralen
16:57
22
02:56
19:16
22
04:01
0:36:13,20
06:31
23 Lisanne Al
17:07
24
03:06
19:22
23
04:06
0:36:28,93
06:47
24 Tessa Neefjes
17:03
23
03:02
19:33
24
04:17
0:36:35,77
06:54
25 Jeroen Bakker
17:52
27
03:51
20:19
25
05:04
0:38:11,30
08:29
26 Tim Groot
17:48
26
03:47
20:47
26
05:31
0:38:35,02
08:53
  Martijn Burger
14:03
3
00:02
lek

2e West-Frisia tijdrit

plaats naam tijd pl verschil   tijd pl verschil   eindtijd verschil
1 Peter Koning 14:50 1 00:00   13:29 1 00:00   0:28:18,51 00:00
2 Ronald Heringa 14:57 2 00:07   13:44 2 00:15   0:28:40,86 00:22
3 Sebastiaan Pot 16:05 4 01:15   14:05 3 00:36   0:30:09,82 01:51
4 Tino Haakman 15:56 3 01:06   14:26 5 00:57   0:30:21,70 02:03
5 Robert-Jan Mol 16:06 5 01:16   14:30 6 01:01   0:30:35,85 02:17
6 Geert-Jan Jonkman 16:27 7 01:37   14:20 4 00:51   0:30:46,74 02:28
7 Nico Leijen 16:39 8 01:49   14:59 7 01:30   0:31:37,60 03:19
8 Egbert van Wezenbeek 16:27 6 01:37   15:16 9 01:48   0:31:43,13 03:25
9 Tom Icke 17:05 10 02:15   15:05 8 01:36   0:32:09,60 03:51
10 Roy Lennings 16:59 9 02:09   15:30 11 02:01   0:32:28,74 04:10
11 Toine Groot 17:18 11 02:28   15:26 10 01:58   0:32:44,48 04:26
12 Erik Hooyman 17:25 12 02:35   15:33 12 02:05   0:32:58,16 04:40
13 Gijs Meijer 17:29 13 02:39   15:55 14 02:27   0:33:24,29 05:06
14 Kasimir den Hertog 17:40 14 02:50   15:51 13 02:23   0:33:31,48 05:13
15 Mark Ooijevaar 18:13 18 03:23   16:05 15 02:37   0:34:18,26 06:00
16 Armando van Bruggen 18:05 17 03:15   16:30 16 03:02   0:34:35,19 06:17
17 Gabriel Kleijn 17:50 16 03:00   17:00 20 03:32   0:34:50,32 06:32
18 Niels Compas 17:47 15 02:57   17:28 23 03:59   0:35:14,57 06:56
19 Nina Buysman 18:50 20 04:00   16:42 17 03:13   0:35:31,94 07:13
20 Herman van Bruggen Jr 18:46 19 03:56   16:55 19 03:27   0:35:41,08 07:23
21 Tessa Neefjes 18:57 21 04:07   17:04 21 03:36   0:36:01,38 07:43
22 Cindy de Vries 19:15 22 04:25   16:49 18 03:21   0:36:04,29 07:46
23 Ruud van Stralen 19:43 25 04:53   17:41 24 04:12   0:37:23,57 09:05
24 Lars Langedijk 19:28 24 04:38   18:19 26 04:51   0:37:47,23 09:29
25 Nick van de Bovenkamp 20:42 28 05:52   17:06 22 03:37   0:37:47,88 09:29
26 Jeroen Bakker 20:10 26 05:20   17:56 25 04:28   0:38:06,26 09:48
27 Marjolein Bakker 19:27 23 04:37   19:02 28 05:33   0:38:28,51 10:10
28 Misael van Leeuwen 20:24 27 05:34   18:43 27 05:14   0:39:06,79 10:48
29 Isa Vos 21:38 29 06:48   20:04 29 06:35   0:41:41,92 13:23
  Tim Groot lek                  

Rabo G.P. Ploegentijdrit, Wieringermeer

  Club/combinatie Tijd
1 WEST-FRISIA 1:01:34
2 LRTV SWIFT & WV Avanti & Bollenstreek 4
3 GRC JAN VAN ARKEL 4
4 CUBE/WC WAARDRENNER 24
5 ARTV DE ADELAAR 36
6 TWC HET SNELLE WIEL 42
7 WV DE JONGE RENNER 45
8 RESTORE EBH ELSHOF Cycling Team 53
9 NWVG GRONINGEN 1'08
10 WV DE KANNIBAAL 1'12
11 WILLEBRORD WIL VOORUIT 1'33
12 HRTC & BRC KENNEMERLAND 1'50
13 OWC OLDENZAAL 1'52
14 DRC DE MOL 1'58
15 UWTC DE VOLHARDING 2'05
16 WV DE HANZERENNERS 2'06
17 STORMVOGELS VEENDAM 2'27
18 AWV DE ZWALUWEN & CRT Raalte & CC75 2'28
19 WESTLAND WIL VOORUIT 2'33
20 WV DE IJSSELSTREEK 2'37
21 LWV DE FRIESCHE LEEUW & WV Olympia 3'27
22 KANJERS VOOR KANJERS Cycling Team 3'30
23 WV NOORD-HOLLAND 3'35
24 TWC TEMPO-BRUNS & Cicli Basso Vicenza – Reasons 3'42
25 WV OTTO EBBENS 3'44
26 WV EEMLAND 3'48
27 GRTC EXCELSIOR-GOUDE 3'52
28 ZWC-DTS & WV Alcmaria Victrix 4'16
29 ZRTC THEO MIDDELKAMP 4'19
30 WV WOONEXPO KAPENGA 4'40
31 ULYSSES ?? TEAM AMSTERDAM 5'10
32 TML DOMMELSTREEK & WV Schijndel 5'36
33 METEOOR ASSEN-RODEN & Peddelaars 5'48
34 TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG 6'17
35 TWC DE KEMPEN 7'35
DNF WTC DE AMSTEL & UWTC Uithoorn & HTC de Bataaf DNF
DNF WV BREDA DNF
DNS WCL BERGKLIMMERS STEIN & WC Midden-Limburg DNS
     

Ploegentijdrit Wieringerwaard

  A-poule ronde 1 ronde 2 ronde 3 Eindtijd km/uur
1 West frisia 1 0:13:35 0:13:35 0:13:32 0:40:42 48,33
2 NTC Groningen 0:13:41 0:13:45 0:13:34 0:41:00 48,21
3 West frisia 2 0:13:48 0:13:49 0:13:42 0:41:19 47,74
4 H en F Schilders Volendam 0:13:49 0:13:52 0:13:49 0:41:30 47,33
5 Olbers-Ijlstra 1 0:14:01 0:13:49 0:13:44 0:41:34 47,62
6 BRC Kennemerland 0:14:00 0:13:54 0:13:49 0:41:43 47,33
7 Ploeg BBJG 0:14:15 0:13:55 0:13:45 0:41:55 47,56
8 Goverts/Dok 1 0:14:26 0:14:06 0:14:08 0:42:40 46,27
9 HRTC 1 0:14:23 0:14:20 0:14:16 0:42:59 45,84
10 Triatlon Oude veer 0:14:31 0:14:27 0:14:02 0:43:00 46,60
11 Beukers Bike Centre 0:14:23 0:14:27 0:14:24 0:43:14 45,42
12 Klein Keppel 1 0:14:24 0:14:30 0:14:34 0:43:28 44,90
13 HRTC masters 0:14:39 0:14:46 0:14:48 0:44:13 44,19
14 Salton 1 0:14:55 0:15:00 0:14:41 0:44:36 44,54
15 Alcmaria Victrix 0:14:55 0:14:52 0:14:51 0:44:38 44,04
             
  B-poule          
1 Wv Snits 0:14:57 0:14:50 0:14:28 0:44:15 45,21
2 Kolkman / Afrit 71 0:14:56 0:14:57 0:14:56 0:44:49 43,79
3 Dakraam 1 0:15:01 0:14:58 0:14:57 0:44:56 43,75
4 Bataaf Jun 0:15:01 0:15:06 0:15:15 0:45:22 42,89
5 Klein Keppel 2 0:15:09 0:15:15 0:15:01 0:45:25 43,55
6 Salton 2 0:15:33 0:15:33 0:15:22 0:46:28 42,56
7 Waterland en Dijk dames 1 0:16:06 0:15:59 0:16:01 0:48:06 40,83
8 Silvis en Vos 0:16:12 0:16:30 0:16:34 0:49:16 39,48
9 Hrtc Girls 0:16:26 0:16:33 0:16:32 0:49:31 39,56
10 Waterland en Dijk dames 2 0:16:43 0:16:41 0:16:47 0:50:11 38,97
11 HRTC nieuwelingen 0:17:07 0:17:22 0:17:39 0:52:08 37,05

1e West-Frisia tijdrit

    heenweg       terugweg       totaal  
plaats naam tijd pl verschil   tijd pl verschil   eindtijd verschil
1 Peter Koning 15:53 1 00:00   12:33 1 00:00   28:26,18 00:00
2 Rick van Breda 16:31 2 00:38   12:52 2 00:19   29:23,27 00:57
3 Jeroen Visser 16:41 3 00:48   13:05 3 00:32   29:46,30 01:20
4 Cees Snoek 16:57 4 01:04   13:27 4 00:54   30:24,38 01:58
5 Vera Koedooder 18:19 5 02:26   14:15 6 01:42   32:33,81 04:08
6 Dick Veerman 18:32 6 02:39   14:12 5 01:38   32:43,52 04:17
7 Douwe Daatselaar 18:43 7 02:50   14:51 9 02:18   33:34,47 05:08
8 Erik Hooyman 19:17 8 03:24   14:25 7 01:51   33:41,52 05:15
9 Rober Stroet 19:37 9 03:44   14:44 8 02:11   34:21,38 05:55
10 Nico Leijen 19:47 10 03:54   14:55 10 02:22   34:42,08 06:16
11 Marcel Breg 19:57 11 04:04   15:05 11 02:32   35:01,94 06:36
12 Lars Langedijk 21:07 13 05:14   15:56 12 03:23   37:03,42 08:37
13 Richard Kramer 20:56 12 05:03   16:12 13 03:39   37:08,03 08:42
14 Herman van Bruggen Jr 21:27 14 05:34   16:25 15 03:52   37:51,70 09:26
15 Armando van Bruggen 23:12 19 07:19   16:17 14 03:44   39:29,10 11:03
16 Ruud van Stralen 23:00 17 07:07   16:39 16 04:06   39:39,50 11:13
17 Gijs Meijer 22:24 15 06:31   17:19 19 04:46   39:43,46 11:17
18 Tessa Neefjes 22:37 16 06:44   17:17 18 04:44   39:54,18 11:28
19 Niels Compas 23:08 18 07:15   17:00 17 04:27   40:07,93 11:42
20 Nina Buysman 23:35 20 07:42   17:23 20 04:50   40:58,04 12:32
21 Tim Groot 23:44 21 07:51   18:21 21 05:48   42:05,28 13:39
22 Wessel Krul 25:32 22 09:39   19:32 22 06:59   45:04,47 16:38
23 Jeroen Bakker 27:32 23 11:39   19:52 23 07:19   47:24,03 18:58
24 Isa Vos 28:34 24 12:41   20:31 24 07:58   49:05,43 20:39
  Michael Ruska afgestapt