do 17 sep 09:00u
Dudink moet diep gaan
Driemaal was het raak voor Jaap Dudink gisteravond op het clubparcours. Toch was het lastiger dan het eruit zag. Leeggereden zakte hij na de derde rit ineen van de inspanning.
In de openingsrit ging alles vanzelf voor Dudink. De koers ging regelrecht op een sprint af die hij voor Tijm Meskers en Tino Haakman won. In de tweede rit moest hij wat meer aan de bak, maar was de uitkomst identiek. In rit drie gooiden zijn tegenstanders het over een andere boeg. Beurtelings demarreerden Haakman, Meskers en nieuwkomer Freek Manshanden. Dudink hield de boel bijeen en zorgde voor een drie uit drie. Manshanden volgde als tweede voor Meskers.
Bij Dudink moest het echter wel uit zijn tenen komen. Na afloop zakte hij in elkaar. “Die laatste sprint had ik beter niet kunnen doen”, aldus de langzaam opkalefaterende Andijker.
Uitslag
|-----| | pl | Naam | woonplaats | | 1 | Jaap Dudink | (Andijk) | | 2 | Tijm Meskers | (Wieringerwerf) | | 3 | Freek Manshanden | (Wervershoof) | | 4 | Tino Haakman | (Venhuizen) | | 5 | Rick van der Berg | (Wervershoof) | | 6 | Mark Ooijevaar | (Hoogkarspel) |