West-Frisia

Zomeravondcompetitie

Reglementen

Licentiehouders van West-Frisia kunnen gratis aan de start verschijnen. Voor licentiehouders van een andere club geldt een inschrijfgeld van € 2,50. Er is minimaal een basislicentie nodig om te mogen starten.

Deelname geschiedt geheel op eigen risico. West-Frisia kan niet aansprakelijk gesteld worden voor schade ontstaan als gevolg van de wedstrijd. West-Frisia kan tevens niet aansprakelijk gesteld worden voor schade als gevolg van diefstal of vernieling van persoonlijke eigendommen.

Het is verplicht met een harde schaalhelm op te rijden. Het is verboden met een triathlon stuur, spinaci stuur of soortgelijk stuur te rijden tijdens het Lange afstandskampioenschap en tijdens de woensdag-avondwedstrijden op 'het rondje'.

Bij de tijdritten mag wel met een opzetstuur gereden worden. De fietsen moeten voldoen aan de UCI reglementen (hierdoor zijn tijdritfietsen met kleine voorwielen verboden). Bij de tijdritten is het niet toegestaan te stayeren. Wie ingehaald wordt moet minimaal 15 meter afstand houden. Overtreden van deze regel betekent diskwalificatie.

De avond-wedstrijden en tijdritten beginnen om 19:00 uur tenzij anders aangekondigd. Renners die na de start komen, mogen buiten mededinging meedoen. Zij mogen het wedstrijdverloop niet beïnvloeden en dienen de wedstrijd gelijk met de gedubbelde renners te verlaten.

Rugnummers bij de tijdritten in het midden, bij de andere wedstrijden links.

Kalender 2022

April
Mei
Juni

8-juni Clubparcours

15-juni Clubparcours

22-juni Clubparcours

29-juni Clubparcours

Juli

6-jul Clubkampioenschap 2.15 uur + 10 ronden A-klasse

13-jul Clubparcours

20-jul Clubparcours

27-jul Tijdrit (Naviduct)

Augustus

3-aug Clubparcours Puntenkoers

10-aug Clubparcours

17-aug Clubparcours

24-aug Tijdrit (Naviduct)

31-aug Clubparcours finaleraces

September

1-sep Clubkampioenschap Puntenkoers

8-sep Clubparcours

15-sep Clubparcours

ETTT

Met het verplaatsen van het tijdritparcours begin 2003 ontstond het idee om een overzicht te maken van alle persoonlijke toptijden verreden op dit nieuwe parcours. De Eeuwige Titanen Tijdrit Tabel was hiermee geboren.

Naviduct Enkh.-Checkpoint Charlie-Naviduct Enkh. = 22,2 km

pl. Naam Woonplaats Eindtijd Datum Categorie Geb.jr
1 Brian Megens Maastricht 26:00,00 27-5-2021 Elite 1990
2 Elmar Reinders 26:04,25 27-5-2021 Elite
3 Stijn Appel Spanbroek  27:06,72 20-4-2022 Elite
4 Nils Sinchek Maastricht 27:09,51 27-5-2021 Elite
5 Peter Koning Venhuizen 27:09,57 29-8-2018 Prof-B 1990
6 Bart Lemmen Utrecht 27:09,71 28-4-2021 Elite 1995
7 Marien Bogerd Ermelo 27:10,53 29-7-2020 Elite 1994
8 Robin Lowik Vriezenveen 27:13,15 27-5-2021 Elite 1995
9 Casper van der woude Westbroek 27:35,91 27-5-2021 Belofte 2000
10 Tijs Dekker Oosthuizen 27:42,04 28-7-2021 Elite
11 Robert Braam Wageningen 27:45,01 27-5-2021 Amateur 1975
12 Dorus de Rijk De Rijp 27:45,32 15-5-2019 Belofte 1997
13 Gerwin Coljé Amsterdam 27:47,47 20-4-2022 Elite
14 Jasper Schouten Harderwijk 27:48,82 27-5-2021 Elite 1993
15 Justin Boone s Heerhendrikskinderen 27:49,46 29-7-2020 Elite
16 Mike Kes Volendam 27:52,05 18-8-2021 Belofte
17 Aron de Jong Leeuwarden 27:59,92 27-5-2021 Elite 1998
18 Wessel Krul Enkhuizen 28:00,00 29-8-2018 Belofte 2000
19 Mitchel Mulhern Heerde 28:05,77 29-7-2020 Elite 1991
20 Richard Koorn Hoogkarspel 28:06,33 24-6-2020 Sportklasse 1983
21 Jeroen Visser Alkmaar 28:06,48 17-5-2017 Elite 1971
22 Bram Kras Hoorn 28:06,51 20-4-2022 Belofte
23 Sven de Haan Zuidlaren 28:09,67 27-5-2021 Belofte 1999
24 Adriaan Janssen Diepenveen 28:09,73 27-5-2021 Elite 1995
25 Tristan Kool 28:10,22 20-4-2022 Belofte
26 Remco Grasman Emmeloord 28:11,26 27-5-2021 Elite 1972
27 Armando van Bruggen Purmerend 28:11,85 28-7-2021 Belofte 1999
28 Bram Dissel Den Bosch 28:13,11 27-5-2021 Elite 1998
29 Daniel Abraham Gebru Amstelveen 28:17,51 27-5-2021 Elite 1985
30 Jarno Gmelich Meijling Almere 28:18,53 29-7-2020 Elite
31 Rick van Breda Den Helder 28:19,78 31-8-2011 Belofte 1990
32 Jasper de Laat Tilburg 28:20,67 27-5-2021 Elite 1994
33 Jim Kes Volendam  28:20,78 18-8-2021 Belofte  
34 Chris Zwanenburg Alphen a.d. Rijn 28:24,42 27-5-2021 Elite 1995
35 Jurjen van der Velde Leiden 28:25,73 27-5-2021 Elite 1996
36 Tim Arts Enschede 28:27,28 27-5-2021 Elite 1998
37 Jeroen Koorn Hoogkarspel 28:28,00 15-5-2019 Elite 1988
38 Marcel de Koning Hippolytushoef 28:28,05 6-8-2008 Sportklasse 1970
39 Rik Wielink Apeldoorn 28:29,40 27-5-2021 Elite 1995
40 Tim Groot Bovenkarspel 28:29,72 5-7-2017 Belofte 1997
41 Lars Rouffaer Sibbe 28:30,20 30-6-2021 Junior 2003
42 Gert Mulderij 28:31,09 27-5-2021 Elite 1973
43 Jelle Boonstra 28:32,10 30-6-2021 Junior 2004
44 Wessel Mouris Baambrugge 28:33,78 30-6-2021 Belofte 2002
45 Glenn Edelebosch Enschede 28:34,85 27-5-2021 Elite 1987
46 Bart Vreugdenhil Amstelveen 28:36,82 27-5-2021 Elite 1995
47 Joeri van der Tuin Westerland 28:37,31 28-4-2021 Elite
48 Jari Stavers Groot Ammers 28:39,05 27-5-2021 Elite 1997
49 Thijs de Lange Ede 28:39,67 27-5-2021 Elite 1994
50 Bart Hordijk Westmaas 28:40,27 30-6-2021 Junior 2003
51 Ronald Heringa Groningen 28:40,86 29-5-2013 Masters 40+ 1965
52 Melvin Bos Sint-Pancras 28:40,96 12-8-2015 Amateur 1982
53 Rient Heerink Enschede 28:42,71 27-5-2021 Elite 1996
54 Lars Quaadvlieg Maastricht 28:43,87 27-5-2021 Elite 1995
55 Jelle ter Weeme Vaassen 28:44,21 28-4-2021 Belofte
56 Jeroen Lute/Richard Bonhof Limmen/Wilp 28:47,08 7-5-2008 Tandem 1981/1972
57 Wessel Lang Feerwerd 28:47,24 27-5-2021 Belofte 1999
58 Yennick Wolthuizen Castricum 28:47,25 18-5-2016 Elite 1984
59 Jelmer Benjamins Nieuwlande 28:48,11 27-5-2021 Elite 1998
60 Maarten Vierhout Nunspeet 28:50,21 27-5-2021 Elite 1993
61 Steven Heshusius Alkmaar 28:50,62 26-5-2021 Sportklasse 1986
62 Pico de Jager Abcoude 28:51,07 27-5-2021 Elite 1977
63 Rien Schuurhuis Rome 28:51,38 27-5-2021 Elite 1982
64 Jordy Meerman 28:51,99 29-7-2020 Elite 1977
65 Lennart Meinema Nijkerk 28:52,16 30-6-2021 Junior 2003
66 Niels Wolffenbuttel Nigtevegt 28:54,19 27-5-2021 Elite 1996
67 Gijs Meijer Oostwoud 28:54,83 12-8-2015 Junior 1997
68 Gijs Strating Haren 28:57,48 12-8-2009 Belofte 1990
69 Alexander Konijn Abbekerk 28:57,49 24-6-2020 Belofte 1999
70 Cees Snoek Volendam 28:57,83 12-8-2015 Amateur 1975
71 Jens Bassa Goudriaan 29:01,59 30-6-2021 Junior 2003
72 Stijn Ruijter Uithoorn 29:03,02 28-4-2021 Belofte
73 Sjors Handgraaf Leiden 29:03,68 27-5-2021 Elite 1991
74 Pieter Verhoeven Zwolle 29:04,19 27-5-2021 Elite 1993
75 Arne Jacobs Maastricht 29:08,46 27-5-2021 Elite 1997
76 Jasper Jansen Bennekom 29:09,18 27-5-2021 Belofte 1999
77 Oscar van Wijk Wormer 29:09,31 27-5-2021 Elite 1997
78 Martin van der Pol Barneveld 29:10,21 27-5-2021 Elite 1991
79 Toine Groot Hem 29:11,48 28-7-2021 Master 40+
80 Mick Kemper Volendam 29:12,91 28-4-2021 Belofte
81 Mark Hulzebos Den Helder 29:14,87 6-8-2008 Sportklasse 1975
82 Douwe Doorduin Groningen 29:15,86 27-5-2021 Elite 1994
83 Mike Bronswijk Honselersdijk 29:18,36 30-6-2021 Junior 2003
84 Sven Broekaart Julianadorp 29:19,61 12-8-2015 Belofte 1993
85 John Veerman Volendam 29:19,90 29-7-2020 Sportklasse 1967
86 Paul Croon Castricum 29:20,11 17-5-2017 1967
87 Gerben Oldekamp Gorredijk 29:21,68 27-5-2021 Elite 1994
88 Daan Besteman Groningen 29:22,35 27-5-2021 Elite 1993
89 Marcel de Boer Zwaag 29:24,28 17-6-2009 Elite 1979
90 Tino Haakman Enkhuizen 29:25,41 12-8-2015 Elite 1972
91 Daaf Koemans Breda 29:25,53 27-5-2021 Elite 1995
92 Laurens van Embden Dwingeloo 29:25,69 27-5-2021 Elite 1998
93 Roland van der Sloot sHertogenbosch 29:26,90 27-5-2021 Elite 1991
94 Geert-Jan Jonkman Andijk 29:27,69 16-6-2010 Elite 1984
95 Michäel de Jong Sittard 29:28,71 27-5-2021 Elite 1992
96 Mitchell Mulhern Heerde 29:29,22 27-5-2021 Elite 1991
97 Teun Teunlings Son en Breugel 29:29,40 27-5-2021 Elite 1998
98 Jens Pronk De Rijp 29:29,51 20-4-2022 Belofte
99 Maurits Neele Oudetonge 29:29,53 30-6-2021 Junior 2004
100 Gerwin Veltman Enschede 29:29,54 27-5-2021 Elite 1995
101 Jetse Bol Avenhorn 29:30,40 19-4-2006 Junior 1989
102 Eric Mooij Hoogwoud 29:30,59 20-4-2022 Recreant
103 Jules de Cock Eindhoven 29:30,84 27-5-2021 Elite 1997
104 Arno van Krimpen Groot Ammers 29:31,20 30-6-2021 Junior 2003
105 Mark Groeneveld Enkhuizen 29:32,24 30-6-2021 Junior 2003
106 Harry Sweering Sneek 29:32,91 29-7-2020 Elite
107 Tim Christen Leiden 29:33,61 27-5-2021 Elite 1989
108 Gerwin Coljee Blokker 29:35,81 6-9-2017 Elite 1994
109 Michael Ruska Volendam 29:36,14 18-6-2008 Sportklasse 1968
110 Justin de Hart Heemstede 29:36,56 30-6-2021 Junior 2004
111 Jan Lof Broek in Waterland 29:39,42 18-8-2010 Belofte 1989
112 Wilbert van het Loo Oosterhuizen 29:40,17 28-4-2021 Elite
113 Raphaël Mouton Petten 29:41,64 30-6-2021 Junior 2004
114 Rick Beemsterboer Andijk 29:42,78 6-8-2008 Junior 1990
115 Arjan de Heer Den Helder 29:43,76 18-8-2010 Sportklasse 1976
116 Jorick Heijn Leiden 29:45,51 27-5-2021 Elite 1993
117 Youp de Vos Hillegom 29:45,62 30-6-2021 Junior 2003
118 Mark Slootstra Medemblik 29:47,40 6-8-2008 Sportklasse 1976
119 Kamiel Vleeming Zwolle 29:49,24 27-5-2021 Elite 1988
120 Job van der Wal Amsterdam 29:50,43 29-7-2020 Elite
121 Ruben Kranendonk Amsterdam 29:51,10 27-5-2021 Elite 1987
122 Bram van der Zwet Roelofarendsveen 29:52,94 24-6-2020 Elite 1997
123 Thomas Lakeman Venhuizen 29:53,78 30-6-2021 Junior 2003
124 Kay Pronk Warmenhuizen 29:54,99 28-4-2021 Belofte
125 Ike Groen Tuitjehoorn 29:55,57 21-8-2019 Elite 1992
126 Niels Boele Leiden 29:57,21 27-5-2021 Elite 1998
127 Jurrien voor in 't Holt De Bilt 29:58,09 18-8-2021 Recreant
128 Perry Wit Middenmeer 29:58,60 30-6-2021 Belofte 2001
129 Leon Commandeur Sint Pancras 29:58,90 12-8-2009 Belofte 1990
130 Bas Rijs Groot-Schermer 29:59,18 26-5-2021 Sportklasse 1991
131 Viego Tijssen Amstelveen 29:59,58 30-6-2021 Nieuweling 2005
132 Sybe van Diepen Warder 30:01,65 29-7-2020 Belofte 2000
133 Bart Mol Wervershoof 30:02,96 13-5-2015 Elite 1987
134 Tristan Oele Sassenheim 30:03,10 19-4-2006 Elite 1980
135 Tjalle de Jong Wageningen 30:05,06 27-5-2021 Elite 1998
136 Tijmen Pel Groningen 30:05,76 27-5-2021 Elite 1996
137 Robert Jan Mol Nibbixwoud 30:08,01 18-5-2016 Elite 1988
138 Tom de Vaal Bovenkarspel 30:08,55 12-4-2012 Belofte 1992
139 Sjors Dekker Andijk 30:08,62 17-5-2017 Elite 1994
140 Sebastiaan Pot Badhoevedorp 30:09,82 29-5-2013 Belofte 1993
141 Laurens Snoek Volendam 30:10,07 14-8-2013 Sportklasse 1975
142 Nick Brand Pijnacker 30:10,40 30-6-2021 Junior 2004
143 Ruud Appelman Grootebroek 30:10,87 26-5-2021 Sportklasse 1992
144 Paul Sneeboer Bovenkarspel 30:11,46 16-6-2004 Elite 1980
145 Maxime Duba Alkmaar 30:12,74 30-6-2021 Junior 2004
146 Nico Leijen Enkhuizen 30:14,04 18-8-2004 Elite 1973
147 Sven Raats Amsterdam 30:14,14 24-6-2020 Belofte 2001
148 Stefan van Spengen Wieringerwerf 30:14,77 16-5-2018 Elite 1996
149 Nathalie van Gogh Nieuw-Vennep 30:15,02 26-5-2021 Elite vrouw 1974
150 Lennart Aker Wervershoof 30:15,46 17-5-2017 Sportklasse 1985
151 Mike Schoonderwoerd 30:15,62 27-5-2021 Elite 1997
152 Jop Kras Hoorn 30:16,55 20-4-2022 Junior
153 Siep Roes Den Haag 30:17,15 30-6-2021 Junior 2003
154 Evert Bot Grootebroek 30:17,62 18-8-2021 Master 40+
155 Joost Nat De Weere 30:17,63 28-4-2021 Belofte
156 Sjors Lugthart Den Haag 30:18,69 30-6-2021 Nieuweling 2005
157 Tom van der Meer Badhoevedorp 30:19,42 13-5-2015 Elite 1990
158 Dick Veerman Volendam 30:21,98 17-6-2009 Sportklasse 1969
159 Pepijn Veenings Assendelft 30:23,91 30-6-2021 Junior 2004
160 Floris Jan van den Berge Nieuwkoop 30:24,12 27-5-2021 Elite 1997
161 Jacco Konijn Hoorn 30:24,25 15-7-2007 Amateur 1968
162 Thijs van Schie Leiden 30:24,98 30-6-2021 Junior 2004
163 Mees van Duren Amsterdam 30:27,42 30-6-2021 Junior 2004
164 Vera Koedooder Bovenkarspel 30:28,01 18-8-2010 Elite vrouw 1983
165 Ruud Bakker Wormer 30:30,27 17-6-2009 Sportklasse 1981
166 Nick Hansen Volendam 30:31,69 7-5-2008 Sportklasse 1981
167 Marcel Nijsen Santpoort 30:33,62 28-7-2021 Master 40+ 1978
168 Jelmer Arendhorst Nieuwleusen 30:34,40 27-5-2021 Elite 1998
169 Sam Hutzezon Heemstede 30:34,42 30-6-2021 Junior 2004
170 Tijmen Moltmaker Lent 30:35,41 26-5-2021 Amateur 1979
171 Rick Jongenburger Heiloo 30:35,83 28-4-2021 Belofte
172 Jonas Konijnenberg Schoorl 30:37,10 6-8-2008 Junior 1990
173 Rindert Buiten Leiden 30:37,73 30-6-2021 Junior 2003
174 Timo Vlagsma Bolsward 30:37,90 30-6-2021 Junior 2004
175 Marcel Beukers Petten 30:38,24 29-7-2020 Amateur 1968
176 Riejanne Markus Zwarte Kat 30:38,41 24-6-2020 Elite vrouw
177 Sebastiaan ten Zeldam Castricum 30:39,68 18-5-2016 Elite 1989
178 Pieter Terpstra Heerenveen 30:40,02 27-5-2021 Elite 1982
179 Ward Koster Amsterdam 30:40,66 29-7-2020 Elite
180 Mats Koster Rotterdam 30:41,94 30-6-2021 Junior 2003
181 Marcel Breg Wervershoof 30:44,50 12-8-2015 Sportklasse 1973
182 Daniel Kleijn Wognum 30:44,97 17-5-2017 Sportklasse 1974
183 Ger Schilder Volendam 30:45,83 15-4-2009 Sportklasse 1979
184 Mees Vlot Gouda 30:46,25 30-6-2021 Nieuweling 2005
185 Louis Verdaesdonk Zundert 30:46,80 19-4-2006 Amateur 1962
186 Nina Buysman Bovenkarspel 30:49,71 17-5-2017 Belofte vrouw 1997
187 Daniek Hengeveld Nootdorp 30:52,53 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
188 Ravi Raadgers Den Helder 30:52,53 30-6-2021 Junior 2004
189 Gilbert Nuyten Zwaag 30:52,86 5-5-2004 Sportklasse 1979
190 Sam Kerkvliet Nieuwewetering 30:52,92 30-6-2021 Junior 2003
191 Kai Reus Almere 30:53,50 15-5-2019 Prof-B 1985
192 Gert-jan van Diepen Wervershoof 30:53,78 28-4-2021 Belofte
193 Edwin Sierkstra Hoogkarspel 30:54,08 6-9-2017 Sportklasse 1971
194 Bruno van Beek Egmond aan Zee 30:54,13 29-7-2020 amateur 2000
195 Michael Emmerik Alkmaar 30:54,13 28-7-2021 Recreant 1983
196 Menno Bakker Den Oever 30:54,73 12-8-2015 Recreant 1969
197 Maurits Busse Enkhuizen 30:57,58 9-5-2007 Sportklasse 1986
198 Jaap Dudink Andijk 30:57,96 29-8-2018 Sportklasse 1993
199 Kees Heemskerk 30:59,59 27-5-2021 Elite
200 Jaap de Klerk 30:59,99 18-5-2016
201 Martin Jonk Volendam 31:00,86 31-8-2011 Sportklasse 1986
202 Sander Lormans Heemskerk 31:01,90 31-5-2006 Elite 1976
203 Richard Kramer Wervershoof 31:01,97 12-8-2015 Recreant
204 Anneleen Bosma Londen 31:03,58 26-5-2021 Elite vrouw 1987
205 Erik Hooijman Enkhuizen 31:03,81 18-8-2004 Sportklasse 1969
206 Dennis Timmerman Venhuizen 31:04,45 28-7-2021 Master 50+
207 Carlo Dekker Andijk 31:07,87 6-8-2008 Belofte 1989
208 Julian Vergouw Amsterdam 31:07,96 30-6-2021 Nieuweling 2005
209 Manon de Boer Leeuwarden 31:08,51 26-5-2021 Elite vrouw 1995
210 Nick Molijn Schermerhorn 31:08,82 13-5-2015 Neo 1993
211 Martijn Burger Volendam 31:09,23 12-4-2012 Sportklasse 1984
212 Bauke Onstenk Hoorn 31:09,37 21-8-2019 Recreant
213 Arne van der Vliet Hoogkarspel 31:09,94 29-7-2020 Belofte 2000
214 Sander van Lith Andijk 31:10,20 14-8-2013 Sportklasse
215 Jacco Hooijveld Andijk 31:11,59 6-8-2008 Sportklasse 1962
216 Jos van Dorp Wieringerwaard 31:12,57 15-4-2009 Master 50+ 1955
217 Tamar Spiero Oostvoorne 31:14,03 30-6-2021 Junior 2004
218 Eelco Biersteker Heerhugowaard 31:14,15 6-8-2008 Junior 1990
219 Wim van Triest Elburg 31:15,11 28-7-2021 Master 50+ 1965
220 Bart Ursem Zwaagdijk 31:15,70 17-6-2009 Sportklasse 1981
221 Tom Goede Landsmeer 31:17,81 29-8-2018 Amateur 1958
222 Ron Aardenburg Heemskerk 31:17,85 29-8-2018 Sportklasse 1964
223 Jelle Groot Bovenkarspel 31:19,99 17-5-2017 Belofte 2000
224 Pieter Zwarthoed Volendam 31:21,04 12-4-2012 Sportklasse 1985
225 Loes Adegeest Deventer 31:21,51 26-5-2021 Elite vrouw 1996
226 Brent Vos Castricum 31:23,06 30-6-2021 Junior 2004
227 Anneke Dijkstra Olterterp 31:23,26 26-5-2021 Elite vrouw 1997
228 Spiek Oord Loenen aan de Veght 31:26,18 30-6-2021 Junior 2004
229 Sam Boon Hem 31:27 46 28-7-2021 Sportklasse 1992
230 Gilbert van Kampen Kraggenburg 31:27,93 28-7-2021 Master 40+ 1974
231 Job Nievelstein Rijswijk 31:29,04 30-6-2021 Nieuweling 2006
232 Egbert van Wezenbeek Hoorn 31:29,39 17-5-2017
233 Nico Tielens Westerland 31:31,20 31-8-2005 Recreant
234 Marcel van Beek Egmond aan Zee 31:35,48 29-7-2020 Sportklasse
235 Patrick Stam Uitgeest 31:35,57 13-8-2014 Sportklasse 1994
236 Arjen Neefjes Bovenkarspel 31:35,76 17-6-2009 Sportklasse 1963
237 Ko Molenaar Wervershoof 31:37,25 26-5-2021 Nieuweling 2006
238 Nathan van Eekelen Amsterdam 31:37,96 30-6-2021 Nieuweling 2005
239 Clemens Schilder/Bart Ursem Zwaagdijk/Zwaagdijk 31:39,95 7-5-2008 Koppel ??/1981
240 Johan Prins Bovenkarspel 31:41,26 9-5-2007 Elite 1983
241 Mareile Meijering De Meern 31:42,84 26-5-2021 Elite vrouw 1995
242 Devón Kuistermans Oudebosch 31:46,37 26-5-2021 Elite vrouw 1993
243 Huub Duyn Onderdijk 31:46,74 12-5-2005 Belofte 1984
244 Tom Icke Hoofddorp 31:47,39 29-8-2012 Sportklasse 1975
245 Jarne van der Ven Reeuwijk 31:48,52 30-6-2021 Nieuweling 2005
246 Richard Kruijskamp Delft 31:49,31 6-8-2008 Amateur 1979
247 Silvan Buis Nibbixwoud 31:49,47 7-5-2008 Belofte 1989
248 Roy Lennings Enkhuizen 31:49,55 13-8-2014 Sportklasse 1983
249 Laura Molenaar Oud Beijerland 31:50,45 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
250 Jack Koning Volendam 31:50,89 29-7-2020
251 Thomas Landman Amsterdam 31:51,52 30-6-2021 Nieuweling 2006
252 Larissa Drysdale Heerenveen 31:51,64 26-5-2021 Elite vrouw 1971
253 Rob Schilder Lutjebroek 31:53,12 30-6-2021 Master 50+
254 Thomas Engelhardt Den Haag 31:55,22 30-6-2021 Nieuweling 2005
255 Adne van Engelen t Zand 31:58,56 17-6-2009 Nieuweling 1993
256 Jaap Klooster Sint Maartensbrug 31:59,37 17-6-2009 Master 50+ 1953
257 Rober Stroet Wervershoof 31:59,52 12-8-2015 Recreant
258 Mike Hooiveld Andijk 32:00,44 17-5-2017 Junior 1999
259 Dennis Laan Hoogkarspel 32:02,22 29-8-2012 Sportklasse 1974
260 Daan Jurriaans Andijk 32:02,84 30-6-2021 Nieuweling 2005
261 Remy Dorfmann Enkhuizen 32:02,95 18-8-2010 Junior 1992
262 Yuli van der Molen Krommenie 32:03,88 30-6-2021 Junior dame 2003
263 Joeri Schaper Bergen 32:05,58 30-6-2021 Nieuweling 2006
264 Patrick Groot Hoogkarspel 32:05,93 6-8-2003 Sportklasse 1969
265 Jasper Kor Groet 32:06,59 6-8-2008 Junior 1991
266 Jost van de Streek Ottoland 32:08,41 30-6-2021 Nieuweling 2005
267 Tijl van der Steeg Oudesluis 32:08,69 31-8-2011 Elite 1982
268 Tygo Nicolai Hoogkarspel 32:08,72 18-8-2021 Junior
269 Rudy Coers Grootebroek 32:10,08 16-6-2004 Belofte 1984
270 Anne van Rooijen Driel 32:10,35 26-5-2021 Belofte vrouw 2000
271 Thijs Wemmers Bleskensgraaf 32:10,41 30-6-2021 Nieuweling 2005
272 Ariana Pruischer Sittard 32:10,47 26-5-2021 Elite vrouw 1998
273 Ivor Koopmans Anna Paulowna 32:10,48 31-8-2005 Elite 1974
274 Nienke Veenhoven Oostzaan 32:11,14 30-6-2021 Junior dame 2004
275 Ramon Windt Schagen 32:11,67 31-8-2005 Nieuweling 1989
276 Stein Bocxe Ter Aar 32:12,44 30-6-2021 Nieuweling 2005
277 Tristan Tijsen Uitgeest 32:13,84 30-6-2021 Nieuweling 2006
278 Daniel Kleijn Wognum 32:15,88 Master 40+ 1972
279 Youri Havik Assendelft 32:16,40 19-4-2006 Nieuweling 1991
280 Pim Fransen Andijk 32:16,71 30-6-2021 Junior 2004
281 Marco Hillaert Edam 32:17,62 6-7-2016 Sportklasse
282 Tim+Paul Preijer Andijk/Enkhuizen 32:18,70 19-4-2006 Tandem 1975/1973
283 Carola van de Wetering Nieuw-Vennep 32:18,83 30-6-2021 Junior dame 2003
284 Lieske Coumans Tilburg 32:19,04 30-6-2021 Elite vrouw 1992
285 Teun van der Heijde Ureterp 32:20,32 27-5-2021 Elite 1997
286 Tim Preijer Andijk 32:21,21 6-8-2003 Elite 1975
287 Ron Waardenburg 32:21,23 3-7-2019
288 Frank Jonkman Bovenkarspel 32:22,12 9-5-2007 Belofte 1988
289 Robert Werkhoven 32:22,22 12-8-2015
290 Wouter Sandstra Enkhuizen 32:22,70 20-4-2022 Junior
291 Jeroen de Jager Andijk 32:23,44 17-6-2009 Sportklasse 1981
292 Basjan Berkhout ?? 32:24,51 18-8-2010 Recreant
293 Rixt Hoogland Enschede 32:24,63 26-5-2021 Elite vrouw 1995
294 Anne Kuilboer Hoorn 32:28,84 13-5-2015 Elite vrouw
295 Jord Baak 32:30,29 18-5-2016
296 Jeroen Lute Limmen 32:32,98 5-5-2004 Elite 1981
297 Ivo Huisman Hoogkarspel 32:33,12 4-7-2018 Amateur 1992
298 Marta Maltha Sneek 32:33,44 26-5-2021 Elite vrouw 1984
299 Rosan Koper Heemskerk 32:33,60 20-4-2022 Belofte vrouw
300 Mark Konijnenberg Schoorl 32:34,65 6-8-2008 Sportklasse 1958
301 Marjolein v.t. Geloof Dirksland 32:35,11 26-5-2021 Elite vrouw 1996
302 Ivar Kroon Landsmeer 32:35,57 30-6-2021 Junior 2003
303 Maaike de Vries Groningen 32:36,90 26-5-2021 Elite vrouw 1996
304 Sterre Jonkers Emmen 32:37,12 26-5-2021 Elite vrouw 1998
305 Bianca Lust Oostzaan 32:39,64 26-5-2021 Elite vrouw 1996
306 Henk-Jan Buis Enkhuizen 32:39,66 29-8-2012 Master 50+ 1957
307 Theo Verbeek Schagen 32:41,20 31-8-2005 Recreant
308 Tessa Sandberg Amsterdam 32:41,78 30-6-2021 Elite vrouw 1989
309 Marike Veldhuis Amsterdam 32:43,92 26-5-2021 Elite vrouw 1996
310 Femke de Vries Nijmegen 32:44,47 26-5-2021 Elite vrouw 1994
311 Sander Steltenpool Andijk 32:44,55 22-6-2005 Sportklasse 1976
312 Kasimir den Hertog Heerhugowaard 32:45,08 31-8-2005 Elite 1982
313 Thomas Krijgsman Zaandam 32:45,71 30-6-2021 Nieuweling 2005
314 Noa Jansen Oosterhout 32:45,87 26-5-2021 Belofte vrouw 2000
315 John Bot 32:46,65 29-7-2020 Sportklasse
316 Paul Preijer Enkhuizen 32:50,24 11-6-2003 Elite 1973
317 Theo Ligthart Andijk 32:51,08 17-5-2017 Sportklasse
318 Tessa Neefjes Wervershoof 32:51,22 29-7-2020 Elite vrouw 1996
319 Maike van der Duin Assen 32:52,56 26-5-2021 Belofte vrouw 2001
320 Tes de Visser Visser 32:52,66 30-6-2021 Junior dame 2003
321 Peter Roskam Nieuwe Niedorp 32:52,70 30-8-2006 Sportklasse 1966
322 Sharon Dommanchet Roosendaal 32:54,78 26-5-2021 Elite vrouw 1998
323 Juliet Eickhof Apeldoorn 32:55,19 26-5-2021 Belofte vrouw 2001
324 Nathan de Vries Vries 32:56,21 30-6-2021 Junior 2003
325 Ties Danenberg Warmenhuizen 32:56,55 28-4-2021 Sportklasse
326 Sjoerd Brandt Volendam 32:59,37 12-8-2015 Sportklasse 1972
327 Amber Kraak Amsterdam 33:00,13 26-5-2021 Elite vrouw 1994
328 Marco Windt Schagen 33:01,18 31-8-2005 Recreant
329 Clemens Schilder Zwaagdijk 33:03,78 19-5-2010 Recreant 1982
330 Robin Schweigl Andijk 33:04,03 5-7-2017 Sportklasse 1996
331 Jerney van de Heijden Zevenhuizen 33:04,22 30-6-2021 Junior dame 2003
332 Henk Jongman Anna Paulowna 33:04,23 9-5-2007 Recreant 1958
333 Petra Welmers Dronten 33:04,25 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
334 Arie Haakman Enkhuizen 33:06,18 7-5-2008 Recreant 1948
335 Nico Kes Volendam 33:06,21 14-8-2013 Sportklasse
336 Igor Ouwerkerk Leiden 33:06,39 28-7-2021 Nieuweling 2006
337 Anouk van Leest Oostzaan 33:07,84 30-6-2021 Junior dame 2003
338 Tobias Kool 33:09,08 30-6-2021 Nieuweling 2005
339 Jelle de Vlaam sGravendeel 33:09,89 30-6-2021 Nieuweling 2006
340 Thijs Vrij Hellevoetsluis 33:10,65 30-6-2021 Nieuweling 2006
341 Nick Lennings Enkhuizen 33:11,30 12-4-2012 Sportklasse 1985
342 Maartje Redder Heerhugowaard 33:13,56 30-6-2021 Junior dame 2004
343 Sander Koomen Avenhorn 33:15,10 29-8-2012 Elite 1977
344 Collin Westbroek Sint Pancras 33:17,07 30-6-2021 Nieuweling 2006
345 Marcel de Wit Hoogkarspel 33:17,91 6-8-2008 Recreant 1969
346 Daphne Kreulen Hooghalen 33:21,10 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
347 Ingrid van den Wijngaard Oosterhout 33:23,20 28-7-2021 Elite dame 1990
348 Mark Ooijevaar Hoogkarspel 33:24,71 18-5-2016 Recreant 1983
349 Mike Derogee Nieuw-Vennep 33:25,24 30-6-2021 Nieuweling 2005
350 Sjaak Bakker Wervershoof 33:27,28 17-6-2009 Recreant 1980
351 Bettina Zijlstra Peize 33:28,07 26-5-2021 Elite vrouw 1980
352 Jesse Vriend Hoogkarspel 33:28,08 14-8-2013 Junior 1995
353 Pepijn de Kok Voorburg 33:29,75 30-6-2021 Nieuweling 2006
354 Gabriele Kleijn Westerland 33:33,62 29-8-2012 Elite vrouw
355 Lisa van Belle Zoetermeer 33:33,88 30-6-2021 Junior dame 2004
356 Gerard Struik Medemblik 33:34,02 12-8-2009 Sportklasse 1969
357 Lars Terpstra Venhuizen 33:34,27 18-8-2021 Belofte
358 Douwe Daatselaar Amsterdam 33:34,47 3-4-2013 Junior
359 Jojanneke Jansen Amsterdam 33:35,00 30-6-2021 Elite vrouw 1992
360 Evan van den Born Naaldwijk 33:35,11 26-5-2021 Elite vrouw 1992
361 Nick Schelvis Heemskerk 33:35,19 15-5-2019 Nieuweling 2003
362 Rene Groot Wervershoof 33:35,80 11-6-2003 Sportklasse 1978
363 Liam Witte Texel 33:38,88 26-5-2021 Nieuweling 2006
364 Marc Sijm Lutjebroek 33:41,86 6-8-2003 Recreant 1966
365 Ben Kwakman Volendam 33:42,46 18-8-2010 Recreant 1975
366 Hidde Buur Akersloot 33:42,75 30-6-2021 Junior 2003
367 Rick Lof Monnickendam 33:44,81 12-8-2009 Junior 1991
368 Isabel Tambach Kolhorn 33:45,17 26-5-2021 Belofte vrouw 2000
369 Ruud van Stralen Enkhuizen 33:45,34 24-6-2020 Recreant 1982
370 Yona van Dam Voorhout 33:45,41 26-5-2021 Belofte vrouw 1999
371 Richard Degeling Hoogkarspel 33:47,76 18-8-2004 Elite 1974
372 Hanneke Lenaerts Krommenie 33:50,40 17-6-2009 Elite vrouw 1983
373 Igor Ouwekerk Leiden 33:51,28 30-6-2021 Nieuweling 2005
374 Ger van der Wal Hoogkarspel 33:52,82 31-8-2011 Sportklasse 1969
375 Jenny Fay Ierland 33:52,98 6-6-2007 Elite vrouw 1976
376 Herman van Bruggen Purmerend 33:53,50 30-8-2006 Master 70+ 1936
377 Sanne van Heel Zaltbommel 33:56,08 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
378 Lars Langedijk Venhuizen 33:56,51 29-8-2012 Nieuweling 1996
379 Zoe van Velzen Waddinxveen 33:58,65 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
380 Aron Mewe Berkel en Rodenrijs 34:01,71 30-6-2021 Nieuweling 2006
381 Nienke Dullemond Ooltgensplaat 34:04,81 30-6-2021 Junior dame 2004
382 Bente van Teeseling Abcoude 34:08,40 26-5-2021 Belofte vrouw 1999
383 Twan Vlagsma Bolsward 34:08,84 30-6-2021 Nieuweling 2005
384 Judith Krabbenborg Amsterdam 34:09,03 26-5-2021 Elite vrouw 1997
385 Rose Kloese Emmen 34:09,78 26-5-2021 Belofte vrouw 2001
386 Hidde de Nas Assendelft 34:11,69 30-6-2021 Nieuweling 2006
387 Dieske Kruisselbrinnk Malden 34:13,40 26-5-2021 Elite vrouw 1996
388 Jan van Schak Amsterdam 34:13,96 30-6-2021 Nieuweling 2006
389 Paul/Bert Preijer Enkhuizen 34:14,32 5-5-2004 Tandem
390 Stef Pancras Heerhugowaard 34:15,11 19-5-2005 Recreant 1981
391 Nick Hager Bovenkarspel 34:15,16 31-8-2005 Nieuweling 1989
392 Frank van de Weteringhe Buijs Sint-Pancras 34:15,42 28-7-2021 Master 50+
393 Ruud Braakman Grootebroek 34:17,00 22-6-2005 Sportklasse 1965
394 Marit Wasmus Den Hoorn 34:17,89 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
395 Rosa Bas Utrecht 34:18,09 26-5-2021 Elite vrouw 1991
396 Luuk Stuibenberg Naarden 34:18,50 30-6-2021 Nieuweling 2006
397 Yva Geluk Middelburg 34:19,88 26-5-2021 Elite vrouw 1989
398 Tyler Eijk Amsterdam 34:20,10 30-6-2021 Jeugd 2007
399 Marisa Lagendijk Alphen a/d Rijn 34:20,56 26-5-2021 Belofte vrouw 2000
400 Barry Beerepoot Enkhuizen 34:21,76 18-8-2010 Sportklasse 1975
401 Martijn Huisman Venhuizen 34:22,23 12-8-2009 Sportklasse 1988
402 Meindert de Boer Andijk 34:23,42 15-4-2009 Am-C 1963
403 Onno Timmermans Beverwijk 34:27,16 16-5-2018 Sportklasse 1979
404 Werner de Haan Andijk 34:27,41 4-7-2018 Recreant
405 Roos Markus Amstelveen 34:28,19 26-5-2021 Belofte vrouw 2000
406 Sjaak Dudink Andijk 34:31,17 29-8-2012 Recreant 1957
407 Lisanne Immerzeel Amerongen 34:32,35 26-5-2021 Elite vrouw 1996
408 Perry de Boer Enkhuizen 34:33,48 31-8-2005 Am-C 1964
409 Richard de Wit Purmerend 34:34,50 6-8-2008 Recreant
410 Merijn Vermeulen Wervershoof 34:34,68 6-8-2008 Sportklasse 1982
411 Emma Russchen Hemrik 34:34,87 26-5-2021 Belofte vrouw 1999
412 Francien Looije Almere 34:36,55 24-6-2020 Elite vrouw 1987
413 Marjet Groen Diemen 34:37,49 26-5-2021 Elite vrouw 1997
414 Lisa van Helvoirt Erp 34:38,11 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
415 Tim van Engelen t Zand 34:39,23 17-6-2009 Recreant 1960
416 Michelle de Graaf Alkmaar 34:39,36 24-6-2020 Elite vrouw 1997
417 Eline Jansen Deventer 34:40,32 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
418 Arjan Roukema Venhuizen 34:40,65 18-8-2004 Sportklasse 1970
419 Herman van Bruggen jr. Purmerend 34:45,75 19-5-2010 Recreant 1957
420 Silja Visser Zwaag 34:45,82 29-8-2012 Elite vrouw 1985
421 Niels Dekker Andijk 34:49,70 7-5-2008 Junior 1991
422 Raymond Splinter Hoorn 34:50,18 31-8-2005 Nieuweling 1990
423 Wies de Jong 34:50,21 24-6-2020 Amateurvrouw 1988
424 Fabian de Nie 34:51,00 6-8-2008 Recreant 1969
425 Rianne de Haan Wognum 34:51,36 26-5-2021 Recreant vrouw 1989
426 Jorn Bot Grootebroek 34:51,96 30-6-2021 Junior 2003
427 Alicja Verhagen De Kwakel 34:53,15 26-5-2021 Elite vrouw 1988
428 Hugo Prinse Grootebroek 34:53,40 17-6-2009 Nieuweling 1994
429 Emmy Pordon Amsterdam 34:53,60 26-5-2021 Belofte vrouw 1999
430 Rik Rozenburg Vijfhuizen 34:54,32 30-6-2021 Nieuweling 2006
431 Wendy Oosterwoud Borne 34:54,61 26-5-2021 Elite vrouw 1995
432 Laura Kuiper Leiden 34:56,01 26-5-2021 Elite vrouw 1995
433 Dewi Nicolai Hoogkarspel 34:57,39 27-5-2021 Belofte vrouw 2002
434 Richard Bakker Bovenkarspel 34:58,45 9-5-2007 Sportklasse 1984
435 Jelle van der Deure Enkhuizen 35:01,21 29-7-2020 Junior 2002
436 Renee van Deursem Nijmegen 35:03,14 26-5-2021 Elite vrouw 1992
437 Tessa Dijksma Velserbroek 35:03,33 26-5-2021 Elite vrouw 1997
438 Lukas de Vries Tuitjehorn 35:07,14 30-6-2021 Nieuwelingen 2006
439 Robert Smit Enkhuizen 35:09,15 11-6-2003 Recreant 1972
440 Lieke van Zeelst Breda 35:10,26 26-5-2021 Elite vrouw 1997
441 Liam van Os Berkel en Rodenrijs 35:11,04 30-6-2021 Nieuweling 2006
442 Sandra van Rijn Volendam 35:11,47 18-8-2010 Elite vrouw 1984
443 Chris van Stralen Enkhuizen 35:11,49 17-5-2017 Nieuweling 2002
444 Wietske Bol Avenhorn 35:14,10 19-4-2006 Junior Dame 1987
445 Niels Compas Bovenkarspel 35:14,57 29-5-2013 Nieuweling 1997
446 Gijs Broere Nederhorst den Berg 35:17,71 30-6-2021 Nieuweling 2005
447 Kevin van Eck Zuidland 35:17,74 30-6-2021 Nieuweling 2006
448 Tim Verdel Roelofarendsveen 35:19,56 28-7-2021 Nieuweling 2005
449 Patrick Metselaar Twisk 35:19,70 30-8-2006 Sportklasse 1982
450 Thomas Gase Hoorn 35:21,08 31-8-2005 Nieuweling 1989
451 Lenno Degeling Lutjebroek 35:22,17 17-5-2017 Nieuweling 2002
452 P. Keeman 35:23,90 22-6-2005 Recreant
453 Ko Balvert Grootebroek 35:24,10 29-7-2020 Recreant
454 Sonja Krouwels Haarlem 35:24,19 24-6-2020 Amateur vrouw 1985
455 Marcel Bleeker Venhuizen 35:24,43 26-5-2012 Recreant
456 Richard Sijm Lutjebroek 35:30,90 19-4-2006 Am-C 1980
457 Yvette Schoonewille Klazienveen 35:31,59 26-5-2021 Belofte vrouw 2000
458 Robin Bolten Amsterdam 35:33,15 26-5-2021 Elite vrouw 1995
459 Emma van Deursen Nijverdal 35:35,64 26-5-2021 Belofte vrouw 2000
460 Jelte Buur Akersloot 35:36,75 30-6-2021 Nieuweling 2005
461 Jan Dekker Bovenkarspel 35:38,40 18-8-2004 Recreant 1936
462 Lidewij Kosters Amsterdam 35:41,70 26-5-2021 Elite vrouw 1993
463 Mogos Eritrea 35:43,87 24-8-2016 Junior
464 Pam Schutten Nijverdal 35:44,28 26-5-2021 Belofte vrouw 2001
465 Glenn Roberts Hoorn 35:44,60 30-8-2006 Jeugd 1992
466 Michiel Wienese 35:47,31 18-5-2016 Recreant
467 Daniel Hoenderbos Bovenkarspel 35:50,00 26-5-2012 Sportklasse 1981
468 Alex Sneltjes Enkhuizen 35:50,45 17-6-2009 Nieuweling 1994
469 Barry Bel De Goorn 35:51,06 31-8-2005 Nieuweling 1989
470 Lex Meester Grootebroek 35:51,37 9-5-2007 Recreant 1982
471 Eva Buurman Wervershoof 35:52,38 16-5-2018 Elite vrouw 1994
472 Edwin Bakker Andijk 35:52,73 15-7-2007 Recreant 1971
473 Roxanne Takken Alphen aan de Rijn 35:54,65 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
474 Koos Venema Haarlem 35:54,90 29-7-2020 Recreant 1967
475 Miranda Bik Voorburg 35:54,99 26-5-2021 Elite vrouw 1990
476 Ilse Lingen Ouderkerk a/d Ijssel 35:55,98 26-5-2021 Belofte vrouw 2002
477 Sabrina Opstal Rijnsburg 35:57,80 26-5-2021 Elite vrouw 1988
478 Berekit Kidane Eritrea 35:57,91 24-8-2016 Junior
479 Deirdre Mens Leiden 35:59,50 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
480 Freek Blom Hoogkarspel 36:00,06 18-8-2010 Recreant 1982
481 Maaike van der Plas Oegstgeest 36:00,69 26-5-2021 Elite vrouw 1992
482 Lieuwe ter Hoeve Amsterdam 36:01,55 30-6-2021 Nieuweling 2006
483 Jesper Bot Grootebroek 36:02,89 20-4-2022 Junior
484 Thijs Grasman Heerhugowaard 36:03,30 12-8-2009 Junior 1992
485 Cindy de Vries Wieringerwerf 36:04,29 29-5-2013 Junior Dame 1995
486 Maaike Pronk Warmenhuizen 36:08,45 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
487 Mariska Jetten Oegstgeest 36:09,05 26-5-2021 Elite vrouw 1996
488 Jesse de Otter Aalsmeer 36:09,60 26-5-2021 Nieuweling 2006
489 Sjaak Schuitemaker Andijk 36:12,83 22-6-2005 Recreant 1972
490 Henk Jaring Bovenkarspel 36:14,30 11-6-2003 Recreant
491 Aranka Berends Loenen 36:15,06 26-5-2021 Elite vrouw 1993
492 Stef Meester Wervershoof 36:16,61 17-5-2017 Nieuweling 2002
493 Stijn Wierda Heerhugowaard 36:17,17 30-6-2021 Nieuweling 2006
494 Judith van Duin Hoogwoude 36:19,55 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
495 Jolinda Lute Limmen 36:19,60 5-5-2004 Nieuweling dame 1988
496 Alyssa Levering Wijdewormer 36:21,66 30-6-2021 Junior dame 2004
497 Sandy van der Pols Alkmaar 36:21,67 24-6-2020 Elite vrouw
498 Masja Keesman Velserbroek 36:26,80 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
499 Lisanne Al Assendelft 36:28,93 14-8-2013 Elite vrouw
500 Tessa Kleijn Wognum 36:30,91 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
501 Rick Buiten Enkhuizen 36:31,18 18-8-2004 Sportklasse
502 Michiel van der Starre Hoogkarspel 36:34,02 19-5-2010 Sportklasse 1986
503 Guido Jong Blokker 36:35,40 30-6-2021 Nieuweling 2006
504 Nico Alles Andijk 36:36,18 31-8-2005 Am-C 1950
505 Senna Bakker Wormer 36:38,19 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
506 Bastian de Jong Hoorn 36:38,20 31-8-2011 Junior 1994
507 Jarwin van Straalen Julianadorp 36:40,66 16-6-2010 Nieuweling 1995
508 Peter Pennekamp/Jan de Boer 36:42,30 30-8-2006 Recr/Recr
509 Janni van Roon Den Helder 36:45,56 29-8-2012 Jeugd 1998
510 Nienke Lof Broek in Waterland 36:47,40 18-8-2010 Elite vrouw 1992
511 Benita de Man Loosdrecht 36:47,58 24-6-2020 Amateur vrouw 1992
512 Renate Konings Amsterdam 37:01,99 26-5-2021 Belofte vrouw 1999
513 Niek Lighart Tuitjehorn 37:02,02 30-6-2021 Nieuweling 2006
514 Timo Sijm Andijk 37:04,07 7-5-2008 Recreant 1980
515 Piet Smit Lutjebroek 37:05,14 26-5-2021 Nieuweling 2005
516 Silje van Riemsdijk Heiloo 37:05,87 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
517 Kayleigh Gielis Enkhuizen 37:05,96 20-4-2022 Junior Dame
518 Niels Dekker/Remy Dorfmann Andijk/Enkhuizen 37:07,13 6-6-2007 Nwl/Nwl 1991/1992
519 Lieke van der Weereld Papendrecht 37:08,02 26-5-2021 Belofte vrouw 2001
520 Frank Koning Venhuizen 37:11,14 18-6-2008 Nieuweling 1993
521 Rik Besseling 37:12,20 15-5-2019
522 Hans Heilig Hoogkarspel 37:14,77 11-6-2003 Sportklasse
523 Stefan Hes 37:17,72 6-7-2016
524 Imke Hartog De Lier 37:23,80 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
525 Tim Windt Lutjebroek 37:27,83 24-8-2016
526 Marianna Kant Schagen 37:28,24 28-4-2021 Elite vrouw
527 Jade Wuurman Limmen 37:39,29 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
528 Astrid Steenman Hobrede 37:39,39 18-8-2010 Amateur vrouw 1988
529 Peter Schenk/Peter Hoogendijk Andijk/Blokker 37:40,01 30-8-2006 Recr/Recr
530 Meis Poland Warmenhuizen 37:42,65 30-6-2021 Junior dame 2004
531 Fleur Nagtegaal Leiden 37:45,30 26-5-2021 Belofte vrouw
532 Anthony Sneyders 37:47,22 15-5-2019
533 Nick van de Bovenkamp Bovenkarspel 37:47,88 29-5-2013 Nieuweling 1997
534 Rosalie de Haas Pijnacker 37:49,49 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
535 Eline Kuin Limmen 37:50,20 5-5-2004 Elite vrouw
536 David Klijnsma Sijbekarspel 37:52,46 7-5-2008 Am-C 1981
537 Julia Feenstra Spanbroek 37:52,57 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
538 Melissa Mooijman Wervershoof 37:55,52 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
539 Lenneke Pettinga Akersloot 38:00,77 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
540 Mark Slagter Lutjebroek 38:01,06 5-5-2004 Recreant
541 Yvonne Nijssen Nieuw-Vennep 38:02,68 26-5-2021 Elite vrouw 1996
542 Amy van der Heijden Bovenkarspel 38:02,91 24-8-2016 Nieuweling dame 1998
543 Mark Metselaar Twisk 38:04,01 30-8-2006 Recreant 1987
544 Nikki Klaver Heerhugowaard 38:05,81 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
545 Jeroen Bakker Enkhuizen 38:06,26 29-5-2013 Nieuweling 1996
546 Jens Groot Venhuizen 38:18,49 12-8-2009 Recreant
547 Lisa Band Zuidoost-Beemster 38:22,52 30-6-2021 Jeugd meisje 2007
548 Marco Maas 38:24,03 15-5-2019
549 Carlijn Mol Ter Aar 38:26,40 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
550 Marjolein Bakker Berhout 38:28,51 29-5-2013 Nieuweling dame 1997
551 Peter Schenk Andijk 38:34,00 22-6-2005 Recreant
552 Evi Freij Hellevoetssluis 38:38,30 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
553 Mark Bok Enkhuizen 38:39,20 30-8-2006 Jeugd 1992
554 Willem Jan Ligthart Zwaagdijk 38:45,23 24-8-2016 Recreant
555 J. Zomerdijk Enkhuizen 38:47,17 6-8-2003 Recreant
556 Charlotte Charlie Williams Amsterdam 38:50,35 26-5-2021 Elite vrouw 1998
557 Derk Groot 38:50,61 16-6-2004 Recreant
558 Romeo de Jong Enkhuizen 38:59,62 16-5-2018 Recreant 2003
559 Ramol Mol 39:03,21 15-5-2019
560 Misael van Leeuwen Bovenkarspel 39:06,79 29-5-2013 Recreant 1979
561 Jara de Groot Alkmaar 39:16,18 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
562 Louis van Galen Enkhuizen 39:18,58 6-8-2003 Recreant
563 G. de Vries Andijk 39:28,62 22-6-2005 Recreant
564 Hans Groot 39:35,48 31-8-2005 Recreant
565 Loes Rozenburg Vijfhuizen 39:38,78 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
566 Dick Groot 39:43,14 16-6-2004 Recreant
567 Zoë Jong Midwoud 39:55,04 30-6-2021 Nieuweling dame 2005
568 Pieter Mul 39:57,72 6-8-2008 Recreant
569 J. Boukens Enkhuizen 40:06,00 18-8-2004 Recreant
570 N. Ruitenb./Leeuw. v. L/P. Groot. 40:09,82 15-4-2009 trio
571 Ron Stavenuiter Venhuizen 40:17,30 12-8-2009 Recreant
572 Yesna Rijkhof Hoorn 40:17,37 6-6-2007 Junior Dame 1992
573 Chris van Straalen Enkhuizen 40:54,00 28-4-2021 Recreant
574 Willem Rieuwerts/Jan Heering Enkh/Enkh 41:15,55 6-6-2007 Recr/Recr
575 Tim Houter Hoorn 41:24,00 31-5-2006 Jeugd 1992
576 Mimi van Hall Amsterdam 41:29,42 30-6-2021 Nieuweling dame 2006
577 Kagleigh Gielis Enkhuizen 41:41,31 24-6-2020 Nieuweling dame 2005
578 Isa Vos Andijk 41:41,92 29-5-2013 Nieuweling dame 1997
579 Swaas Dekker Enkhuizen 41:53,32 18-8-2010 Recreant
580 Sara Rieuwerts Enkhuizen 42:01,00 31-8-2005 Jeugd 1990
581 Tom Tesselaar Andijk 42:18,65 7-5-2008 Jeugd 1995
582 Gerard Eyspaart Hoogkarspel 42:45,97 19-5-2010 Master 60+ 1946
583 Bas Buisman Zwaag 44:13,04 18-8-2010 Recreant 1974
584 Larry Sadler Andijk 44:25,48 31-8-2005 Recreant
585 Sander Kastelein Enkhuizen 44:31,39 6-8-2003 Recreant
586 Luca Dermois Grootebroek 44:44,75 24-6-2020 Nieuweling 2005
587 Pieter Jong 44:59,34 15-5-2019